O firmie

ZADBAMY O TWOJĄ PRZESTRZEŃ

Firma sprzątająca WOJ&MAR może pochwalić się sporym doświadczeniem, na rynku działa od 1998r. Grono zadowolonych klientów z którymi współpracujemy od wielu lat świadczy o wysokiej jakości wykonanych usług.

Jako firma sprzątająca, specjalizujemy się w kompleksowym sprzątaniu obiektów wraz z utrzymaniem w czystości terenów zewnętrznych. Staramy się sprostać wymaganiom rynku i stanąć na wysokości powierzonych zadań. Realizujemy kontrakty stałe i jednorazowe. Dostosowujemy się do indywidualnych wymagań naszych klientów.

Grupa naszych pracowników składa się z osób doświadczonych i wysokim stopniu zaufania, które zdobyły w toku wieloletniej pracy w naszej firmie. Posiadają ubezpieczenia oraz są szkoleni z zakresu zasad BHP. Do każdego obiektu jest przydzielany koordynator usługi który czuwa nad jakością wykonywanej pracy, zamawia środki czystości, sprzęt oraz jest w stałym kontakcie z Państwem.

W czasie realizacji umowy przejmujemy codzienną troskę o wygląd i higienę sprzątanych obiektów i terenów zewnętrznych, jakość wykonywanej pracy stanowi dla nas podstawową wartość. Podczas pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, chemię i rozwiązania.